تاریخ : پنج‌شنبه 20 مرداد‌ماه سال 1390 | 09:26 ب.ظ | نویسنده : گیتاروو

http://up.vatandownload.com/images/0r9zrqzgwg14nj81k.jpgبعد از استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان از مجموعه شعبده بازی های Mask Magic و Criss Angel  و درخواستهای بی کران شما عزیزان برآن شدیم که مجموعه دیدنی دیگری را برای شما عزیزان تهیه کنیم که در کمتر سایتی به صورت رایگان قابل دانلود باشد . وطن دانلود روز به روز در فکر های جدیدی برای سوپرایز کردن عزیزان وطن دانلودی است و امیدواریم بعد از دیدن این مجموعه شما هم به مانند یک شعبده باز کارهای خارق العاده انجام دهید . این مجموعه که 3 قسمت دارد شامل مجموعه برنامه های  Phenomenon ,  راز های شعبده بازی David Stone و  راز های شعبده بازی Andrew Mayne است .

مجموعه اول : ( مجموعه تلوزیونی
Phenomenon)
Phenomenon نام مجموعه ای بی نظیر و بسیار حرفه ای است که در آن منتالیست کارهای بزرگ دنیا کنار هم به رقابت میپردازند . این مجموعه با حضور و داوری آقای Criss Angel و مجری گری آقای Uri Geller اجرا و به نمایش گذاشته شد .
Phenomenon در فارسی یعنی " پدیده " که در واقع حیطه اصلی رقابت در این مجموعه بین شعبده بازان شاخه منتال میباشد . این مجموعه در 5 قسمت از شبکه NBC آمریکا بصورت یک مجموعه تلویزیونی پخش گردید که بعد از پخش اولین قسمت آن با استقبال بسیار شگرفی روبرو گشت .
 

مجموعه دوم : ( راز های شعبده بازی
David Stone )

اگر دوست دارید در مراسم های خانوادگی یا جمع های دوستانه خود یک شعبده باز به نظر بیایید این مجموعه بی نظیر را از دست ندهید . David Stone از شعبده بازان مشهور و نامی کشور فرانسه میباشد . او توانسته تاکنون افتخار بهترین شعبده باز سال را از آن خود کند . مهارت دست های او در هنر شعبده بازی و تردستی شهره عام و خاص بوده و آخرین مقام کسب شده او به عنوان یکی از بهترین شعبده بازان سال 2010 در مسابقات شعبده بازی چین میباشد . این شعبده باز مشهور به قدری سریع و ماهر برای شما تردستی میکند که حتی دوربین های فیلمبرداری هم از بازگو کردن راز دست های او عاجز هستند .
این مجموعه شامل سه زیر مجموعه است که در آن به اموزش شعبده بازی با سیگار
, سکه , لیوان , کارت  و سری شعبده بازی های سر میز شام و ... میپردازد و زیبایی کار زمانی است که رازهای خود را با بیانی ساده برای شما بازگو میکند.

 مجموعه سوم : ( راز های شعبده بازی Andrew Mayne )
 Andrew Mayn  یکی از نوجوانان شعبده باز حرفه ای است که بیشتر در یکی از شعبده بازی هایی که خود را نصف کرد معروف شد . به یقین میشود گفت  یکی از زیباترین و وجشتناک ترین بازی های دنیای , شعبده بازی میباشد . شعبده باز در بین تماشاچیان در حالی که خیلی معمولی به نظر میرسد یک پارچه جلوی خود از بالای صورت خود تا پائین پاهایش میگیرد . ناگهان پارچه را تا کمر خود پائین می آورد و همه با کمال تعجب و وحشت خواهند دید که نیم تنه بالایی شعبده باز ناپدید شده است و فقط از کمر به پائین شعبده باز بصورت یک بدن بریده شده موجود میباشد .جالب است شعبده باز حتی با همین نیم تنه بریده شده نیز چند گام راه میرود . در حالی که همه از وحشت و تعجب مات و مبهوت هستند مجدد شعبده باز پارچه را بالا برده و به حالت اول باز میگردد .اجرای این بازی هیچگونه خطر و یا آسیبی برای بدن نداشته و فقط و فقط تکنیک و روش های شعبده بازی میباشد .


مسابقات Phenomenon :
 

هدف از راه اندازی این مسابقه ، انتخاب بهترین و قویترین فرد در رشته منتال بود . این مسابقه در مقابل یکی از اساتید شعبده بازی جهان یعنی آقای کریس آنجل اجرا گردید و کریس نیز داوری مسابقه را بر عهده داشت . آقای کریس آنجل در این مسابقه بیان کرد : " تا آنجایی که خودم آگاهی دارم هیچ فردی قدرت ماورائی و غیر قابل تصوری نداشته و اگر فردی قادر است کاری فراتر از ذهن و باور انجام دهد و ادعائی در این زمینه دارد خوشحال میشوم در این مسابقه شرکت کرده و در معرض دید همگان آنرا اجرا کند "
این مسابقه با مجری گری خوب آقای Uri Geller یکی از مجریان خوب و توانمند کشور آمریکا اجرا گشت که در حین مسابقه نیز از طرف او و هیات داوران از اجرا کننده نیز سوالاتی در خصوص انجام کار خود مطرح میگشت .
شیوه اجرای این مسابقه بدین صورت بود که منتال کارهای شرکت کننده به نوبت به روی صحنه آمده و اقدام به اجرای بازیهای بسیار محیر العقول و غیر قابل تصوری میکنند که باور کردن برخی از آنها دور از ذهن و واقعا غیر قابل قبول است .
پس از اجرای کار به بازی اجرا شده توسط هیات داوران امتیازی داده شده و در پایان این مسابقه به منتال کار برتر در آن بخش یک جایزه نفیس به همراه نماد برترین منتال کار به او داده میشود .
شاید برخی از دوستان که به این شاخه هنری در رشته شعبده بازی آشنایی نداشته باشند از خود بپرسند منتال چیست؟
منتال یکی از شاخه های بزرگ و پر طرفدار شعبده بازی میباشد که در اجراهای آن شعبده باز دست به انجام کارهای خارق العاده فکری زده و موجب حیرت همگان میشود . هدف و معنی اصلی این شاخه روی موضوع ذهن خوانی بوده و عملیات انجام شده در این گونه بازیها پا را فراتر از یک ذهن خوانی برداشته و با اجراها و تکنیک های متفاوت باعث تعجب همگان میشوند .

 

شعبده بازی های David Stone و

Andrew Mayne :
 

اجرای این بازی در سطوح حرفه ای شعبده بازی بوده و برای اجرا نیاز به ساخت یک وسیله و تمرین در اجرا میباشد . ساخت وسیله این بازی بسیار آسان بوده و در خانه نیز می توانید براحتی آنرا بسازید . همچنین در این مجموعه که 5 قسمت دارد به اموزش شعبده بازی با روزنامه , کاغذ , ظاهر کردن توپ بولینگ , نصف کردن بدن خود  و ... پرداخته میشود .

 

توضیحات تکمیلی :

۱- قابل اجرا در سالن ها و صحنه ها
۲- اجرای آسان و یادگیری سریع
۳- آموزش گام به گام ساخت وسیله از ابتدا تا اجرا
۴- آموزش گام به گام چندین مدل اجرا برای مواقع مختلف
۵- بدون نیاز به دستیار یا همکار

 


 

http://up.vatandownload.com/images/bcen2tb3anfa8r633zeh.jpg

http://up.vatandownload.com/images/qx2k9gnayu4baf0uitg.jpg

http://up.vatandownload.com/images/go2w5kb516endibccq.jpg

 


 

 

  دانلود مجموعه Phenomenon

:  حجم  : 1.80 گیگابایت
 

 

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part01.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part02.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part03.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part04.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part05.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part06.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part07.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part08.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part09.rar

Phenomenon.2007.www.vatandownload.com.part10.rar

 


  دانلود محموعه شعبده بازی های David Stone

:  حجم  : 2.00
گیگابایت

 

 

David.Stone.www.vatandownload.com.part01.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part02.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part03.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part04.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part05.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part06.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part07.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part08.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part09.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part10.rar

David.Stone.www.vatandownload.com.part11.rar

 

 

سایر مجموعه های شعبده بازی :

دانلود مجموعه کامل شعبده بازیهای کریس آنجل

دانلود فیلم آموزشی کاملترین مجموعه بازگویی رازهای شعبده بازها Mask Magic

 

 

  دانلود مجموعه شعبده بازی های Andrew Mayne

:  حجم  : 1.63
گیگابایت

 

 

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part01.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part02.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part03.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part04.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part05.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part06.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part07.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part08.rar

Andrew.Mayen.www.vatandownload.com.part09.rar

   • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ