تاریخ : یکشنبه 12 تیر‌ماه سال 1390 | 09:15 ب.ظ | نویسنده : گیتاروو
دانلود سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English

| دانلود رایگان سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English بهترین و کاملترین مجموعه ویدیویی آموزش زبان انگلیسی |
| این سریال آموزشی تنها به دلیل درخواست های فراوان کاربران در سایت قرار گرفت چرا که بسیاری از سایت های فروشگاهی از میهن دانلود درخواست کردند که این سریال آموزشی پرطرفدار را قرار ندهد |
در پست امروز وب سایت میهن دانلود باز هم یکی دیگر از مجموعه های فوق العاده آموزش زبان انگلیسی را برایتان آماده کرده ایم. مجموعه ای را که اینبار برایتان آماده کرده ایم بر خلاف گذشته نه یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی است و نه یک فیلم آموزش زبان بلکه یک سریال آموزش زبان انگلیلسی می باشد. سریال Extra English یکی پر طرفدارترین مجموعه هایی است که تا به حال برای آموزش زبان انگلیسی ساخته شده است. داستان این سریال در رابطه با شخصی به نام هکتور است که از آرژانتین به انگلستان سفر کرده و با زبان انگلیسی آشنایی ندارد. هکتور در طول این مجموعه با بوجود آمدن حوادث بسیار جالبی که برایش اتفاق می افتد زبان انگلیسی را فرا می گیرد و پس از آنبه راحتی میتواند انگلیسی صحبت کند. سبک این سریال طنز بوده و بازیگران آن برای اینکه بتوانند به صورت غیر مستقیم به بیبنده زبان انگلیسی را نیز آموزش دهند دیالوگ های خود را به صورت شمرده و با تلفظ کاملآ صحیح و فابل فهم بیان می کنند. شما با مشاهده این سریال می توانید مهارت خود را در زمینه های Reading, Lessening و حتی Grammar نیز افزایش دهید و به آسانی انگلیسی صحبت کنید. تا به حال هیچ سایتی اعم از فروشگاهی و دانلود این مجموعه را به صورت کامل قرار نداده و سایت میهن دانلود با افتخار اعلام می کند که برای اولین بار در میان سایت های ایرانی و حتی سایت های خارجی این مجموعه را به صورت کامل و رایگان برای دانلود شما عزیران قرار داده است.
اگر این مجموعه را از سایت های دیگر دانلود و یا خریداری کرده اید پیشنهاد می کنیم که حتمآ توضیحاتی که در ادامه مطلب قرار گرفته را مطالعه کنید چرا که تفاوت های بسیار زیادی بین مجموعه ای که میهن دانلود آماده کرده و مجموعه هایی که دیگر سایت ها برای دانلود و یا فروش قرار داده اند وجود دارد!
جهت دانلود و توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...
دانلود سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English 
همانطور که اشاره شد این مجموعه با این کیفیت تا به حال در هیچ سایتی چه فارسی زبان و چه خارجی برای دانلود و حتی فروش قرار نگرفته دلیل آن هم پراکندگی فایل های مختلف این سریال در سراسر وب است که سبب شده تا به حال هیچ گروهی اقدام به جمع آوری آن نکند. اما برای اولین بار تیم نرم افزار وب سایت میهن دانلود ظرف مدت زمان دو هفته به صورت مداوم و با تلاش های بسیار زیاد اعضای این گروه اقدام به جمع آوری فایل های مختلف این سریال از سراسر وب کرده و آنرا به صورت یک پک کامل و بدون نقص به صورت کاملآ رایگان برای دانلود شما عزیزان قرار داده است. این سریال دارای 30 قسمت بوده که به دو شکل مختلف برایتان آماده کرده ایم.
 نسخه کم حجم شده:
نوع اول شامل 30 فایل ویدیویی کم حجم شده با مشخصات:
AVI Xvid 656x368 25.00fps 1445Kbps | AC3 48000Hz stereo 192Kbps
می باشد. که هر کدام از آنها به صورت جداگانه برای دانلود شما کاربران محترم قرار گرفته است. همچنین همراه با هر فایل ویدیویی 3 فایل دیگر قرار گرفته که اولی فایلی با فرمت SRT است که زیرنویس انگلیسی فیلم بوده و فایل دوم فایلی با فرمت DOC است که دیالوگ هایی که بازیگران در فیلم می گویند به صورت متنی در آن قرار دارد و در صورت نامفهوم بودن دیالوگ ها با مشاهده متن دیالوگ مورد نظر می توانید به صورت دقیق به آن دسترسی داشته باشید. علاوه بر این دو کتاب الکترونیکی هم با فرمت PDF که در آن مشخصات سریال و خلاصه داستان هر قسمت ذکر شده قرار گرفته است. تا به حال هیچ سایت ایرانی و خارجی این 30 قسمت را به صورت جداگانه همراه با فایل های زیرنویس و فایل های متنی و همچنین کتاب های الکترونیکی برای دانلود و حتی برای فروش قرار نداده اند بلکه تنها کل مجموعه را بدون فایل های ذکر شده برای دانلود و یا فروش قرار داده اند.

دانلود سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English 
نسخه دی وی دی:
نوع دوم شامل 3 دی وی دی با کیفیت تصویر بسیار عالی است که هر کدام از دی وی دی ها شامل 3 قسمت می باشد در حال حاضر تنها تا قسمت شماره 9 به صورت دی وی دی منتشر شده و هنوز قسمت های بعدی آن در دسترس نمی باشد. در آینده دی وی دی های بعدی این سریال نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد. در پوشه هر کدام از دی وی دی ها یک کتاب الکترونیکی با فرمت PDF قرار دارد که در آن کل داستان هر سه قسمت همراه با تصویر قرار گرفته و نکات دستوری زبان که در هر قسمت بیان می شود به صورت کامل ضمیمه آن شده است. تا به حال هیچ سایت ایرانی این 3 دی وی دی را برای فروش و یا حتی برای دانلود از لینک غیر مستقیم نیز قرار نداده است.
 تفاوت نسخه کم حجم شده با نسخه دی وی دی:
قطعآ برای دوستان این سوال مطرح شده که تفاوت این دو نسخه با یکدیگر در چیست؟ کیفیت فایل های تصویری در نسخه DVD در مقایسه با نسخه کم حجم شده که شامل 30 قسمت می باشد بهتر است که این امر کاملآ طبیعی است زیرا هر دی وی دی تنها شامل 3 قسمت می باشد.
اما لازم به ذکر است که کیفیت تصویر 30 قسمت کم حجم شده در حد بسیار عالی است و این مقایسه با کیفیت دی وی دی کمی از کیفیت آن کاسته زیرا همانطور که در مشخصات فایل های ویدیویی مشاهد می کنید در بالاترین کیفیت فشرده شدند. علاوه بر این همراه با هر دی وی دی یک کتاب الکترونیکی که تمام نکات هر قسمت در آن بیان شده قرار گرفته که نوع کم حجم شده فاقد این کتاب بوده و فقط دارای زیرنویس و فایل متنی دیالوگ هامی باشد. همچنین نسخه کم حجم شده تمام قسمت های سریال را دارا می باشد و این درحالی است که نسخه دی وی دی تنها شامل 9 قسمت می باشد.

دانلود سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English 
طریقه اجرای نسخه دی وی دی به صورت اتوران:
برای اجرای هر کدام از دی وی دی ها به صورت اتوران باید از نرم افزار KMPlayer (از اینجا دانلود کنید) استفاده کنید. برای این منظور پس از اجرای نرم افزار در وسط کادر برنامه کلیک راست نموده و بر روی گزینه Open رفته و در منوی مقابل گزینه Open DVD File ... را انتخاب نمایید همچنین به جای اینکار می توانید پس از اجرای نرم افزار از کلید های ترکیبی Ctrl+V نیز استفاده کنید. در صفحه ی باز شده وارد مسیری شوید که فایل دی وی دی را از حالت فشرده خارج کردید و سپس در پوشه ی Video فایل VIDEO_TS.IFO را اجرا کنید.





دانلود نسخه کم حجم شده در 30 قسمت به صورت جداگانه:
دانلود قسمت اول Hectors arrival از لینک مستقیم - 283 مگابایت
دانلود قسمت دوم Hector goes shopping از لینک مستقیم - 281 مگابایت
دانلود قسمت سوم Hector has a date از لینک مستقیم - 286 مگابایت
دانلود قسمت چهارم Hector looks for a job از لینک مستقیم - 290 مگابایت
دانلود قسمت پنجم A star is born از لینک مستقیم - 292 مگابایت
دانلود قسمت ششم Bridget wins the lottery از لینک مستقیم - 293 مگابایت
دانلود قسمت هفتم The twin از لینک مستقیم - 295 مگابایت
دانلود قسمت هشتم The landladys cousin از لینک مستقیم - 288 مگابایت
دانلود قسمت نهم Jobs for the boys از لینک مستقیم - 291 مگابایت
دانلود قسمت دهم Annies Protest از لینک مستقیم - 284 مگابایت
دانلود قسمت یازدهم Holiday time از لینک مستقیم - 291 مگابایت
دانلود قسمت دوازدهم Football Crazy از لینک مستقیم - 289 مگابایت
دانلود قسمت سیزدهم A wedding in the air از لینک مستقیم - 292 مگابایت
دانلود قسمت چهاردهم Changes از لینک مستقیم - 281 مگابایت
دانلود قسمت پانزدهم The bounce از لینک مستقیم - 287 مگابایت
دانلود قسمت شانزدهم Uncle Nick از لینک مستقیم - 286 مگابایت
دانلود قسمت هفدهم Cyber Stress از لینک مستقیم - 282 مگابایت
دانلود قسمت هجدهم Just the ticket از لینک مستقیم - 280 مگابایت
دانلود قسمت نوزدهم Kung fu fighting از لینک مستقیم - 285 مگابایت
دانلود قسمت بیستم Every dog has its day از لینک مستقیم - 281 مگابایت
دانلود قسمت بیست و یکم The entertainers از لینک مستقیم - 279 مگابایت
دانلود قسمت بیست و دوم Haunting at Halloween از لینک مستقیم - 281 مگابایت
دانلود قسمت بیست و سوم Truth or dare از لینک مستقیم - 289 مگابایت
دانلود قسمت بیست و چهارم Pilot Nick از لینک مستقیم - 292 مگابایت
دانلود قسمت بیست و پنجم Art از لینک مستقیم - 288 مگابایت
دانلود قسمت بیست و ششم Alibi از لینک مستقیم - 281 مگابایت
دانلود قسمت بیست و هفتم Can you live without از لینک مستقیم - 293 مگابایت
دانلود قسمت بیست و هشتم Christmas از لینک مستقیم - 284 مگابایت
دانلود قسمت بیست و نهم Camping از لینک مستقیم - 282 مگابایت
دانلود قسمت سی ام Love hurts از لینک مستقیم - 285 مگابایت
پسورد: www.mihandownload.com

دانلود سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English 

دانلود سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English 

دانلود سریال آموزش زبان انگلیسی Extra English







  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ